با روش SUT می توان در یک جلسه کاشت مو انجام داد

در حال حاضر روش sut جدیدترین تکنیک در کاشت مو می باشد این عمل با دستگاه میکروموتور انجام می شود کلییک آریا از این روش برای کاشت های خود استفاده می کند
به تازگی روشی علمی در مورد پیوند مو در میان متخصصان با نام SUT رواج یافته است که در این روش یک نوار به عرض 1 تا 1.5 سانتیمتر و طول 20 سانتیمتر را از محل ذخیره موی که در ناحیه پشت سر قرار دارد، برداشته شده و با جدا کردن تک تک فولیکولها و پیوند آن، طبیعی ترین شکل ممکن پس از پیوند ایجاد می شود.

با این تکنیک جدید جای عمل جراحی در سر بیمار باقی نمی ماند و میزان از دست دادن فولیکولها به صفر می رسد. نکته مهمی که در این تکنیک به کار می رود این است که سرعت انجام این کار 5 برابر بیشتر از روش قدیمی آن است.

این عمل باید از سوی متخصص جراح پیوند مو انجام گیرد اما متاسفانه مشاهده می شود که تبلیغات زیادی برای انجام پیوند مو صورت می گیرد که عمده این عمل ها به یک روش قدیمی به نام روش FIT در حال انجام است و این نکته به بیماران گفته نمی شود در حالی که که این روش ممکن است به بخش ذخیره مو به شدت آسیب برساند.

در روش قدیمی FIT برداشت مو به صورت پانچ هایی حدود 5 میلی متری از ناحیه اهدا کننده برداشته می شود و به ناحیه بی مو پیوند زده می شود. با توجه به تحقیقات صورت گرفته اگر این کار از سوی افراد غیرمتخصص انجام گیرد به ذخیره موی فرد صدمه وارد می شود و در نهایت پیوند صورت گرفته نیز شکل غیرطبیعی خواهد داشت.

در صورتی که ذخیره مو آسیب ببیند و با روشهای غیر علمی و غیر تخصصی از محل ذخیره مو برداشت شود، 30 تا 50 درصد موها بعد از مدتی از میان می رود و ناحیه اهدا کننده دچار مشکل می شود.

هزینه کاشت مو در روش sut چقدر است

هزینه و قیمت کاشت مو یکی از مهمترین فاکتورهایی می باشد که فرد در زمان انتخاب مرکزی که برای کاشت مو انتخاب می کند و یا حتی روشی که انتخاب می کند بستگی به هزینه ی آن دارد هزینه های کاشت مو با توجه به مرکزی که در آن کاشت مو انجام می دهید و نیز روشی که برای انجام کاشتن موهای خود انتخاب می کنید نوسان دارد.

در ریزش مو و کاشت مو گرفت های مورد نظر جهت برداشت و کاشت مو بسیار حائز اهمیت می باشد نخستین ملاک برای پیوند مو تعداد گرفت ها در بانک مو می باشد اگر بانک موی فرد قوی باشد غالبا نتیجه کاشت مو خوب می شود و اگر ضعیف باشد طبعا کاشت موی مناسبی نخواهد بود.

هزینه ی کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد:

-شناسایی الگوی ریزش مو

-تعداد گرفت های مورد نیاز

-روش انتخابی جهت انجام کاشت مو

همانطور که گفته شد قیمت کاشت مو و هزینه کاشت مو به به روشی که انتخاب می کنید بستگی دارد اگر بخواهید روش های سنتی و رایج را برای کاشت مو انتخاب کنید هزینه ی آن هم کم می شود اما توجه کنید که در روش های سنتی و رایج از هیچ گونه ابزار و وسایل خاصی استفاده نمی شود و تمامی مراحل برداشت و کاشت مو توسط تکنسین های کاشت مو و با دست انجام می شود که متاسفانه درصد خطا هم در این نوع کاشت بسیار می باشد

هزینه کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut جدیدترین و موفق ترین روش کاشت مو در حال حاضر دنیا می باشد که این روش کاشت مو توانسته عیوب و ایرادات و نواقص کاشت مو به روش های fit و fut را بر طرف کرده است از جمله این نواقص ها می توان به خونریزی ، انجام کار با دست ، انجام کار توسط تکنسین و ….

هزینه کاشت مو به روش sut بستگی به وسعت ریزش فرد دارد که مشاورین مرکز تخصصی موی آریا با مشاوره و تست دیجیتال بهترین روش و بهترین مشاوره را به فرد متقاضی بدهند لیکن بطور متوسط هزینه کاشت مو به روش sut از سه میلین و نیم الی پنج میلیون تومان می باشد.

نظر بدهید