کاشت ابرو طبیعی در یک جلسه

داشتن ابروهای پرپشت با ظاهری مناسب امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است برخی افراد از داشتن ابروهای کم پشت رنج می برند برخی افراد نیز ممکن است در اثر بیماریهای مادر زادی و یا در اثر تصادف و یا سانحه ای دچار آسیب در ناحیه ابرو شده باشند و بخشی از موی ابروی خود را ازدست داده باشند . بهترین و جدیدترین روش درمان برای این افراد کاشت و پیوند ابرو می باشد تا بتوانند ظاهر ابروی خود را ترمیم نمایند .

کاشت و ترمیم ابرو یک راهکار مؤثر و روشی تایید شده برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش‌های کوچک از موهای از بین رفته در ابروها می باشد .
معمولا برای رفع مشکل کم مویی ابروها از روش fit استفاده مینماییم و روش کار بدین صورت است که از ناحیه اهدا کننده مو که معمولا پشت گوش ها است گرافت مو را استخراج می نماییم ( در برخی موارد از پشت سر و یا بنا به تشخیص پزشک از موهای بدن برداشت می شود ) و فولیکوهای برداشت شده را تحت نظر متخصصین به دقت به تارهای مجزا تفکیک می نماییم و موهایی که هماهنگی بیشتری با موی ابرو دارند در زاویه مناسبی درون شکافهای ایجاد شده بر اساس الگو و فرم مناسب برای ابروهای بیمار ، در ناحیه کم مو و طاس ابرو ، جهت کاشت انتقال می دهیم تا ابرو ظاهری کاملا طبیعی داشته باشد . موهای کاشته شده مانند موهای قبلی ابروها رشد طبیعی خواهند داشت و مشکلی برای برداشتن ابرو و یا تغییر فرم ابروها وجود ندارد .

کاشت ابرو به دستگاه okt

جدیدترین دستگاه کاشت ابرو در دنیا ستگاهی با نام OKT می باشد این دستگاه مخصوص کاشت ابرو می باشد و تنها در کلینیک آریا مورد استفاده قرار می گیرد

 

کاشت ابرو روی تاتو

سوالی که برای بیشتر متقاصیان کاشت ابرو پیش می آید این است که آیا روی تاتو هم می توان کاشت انجام داد یا خیر ، باید عنوان کرد که در کلینیک آریا با دستگاه لیزر می توانیم تاتو را پاک کرده و بعد کاشت را انجام دهیم

اما روی تاتو هم می تواند کاشت انجام داد حتی به جرات می توان گفت که زیباتر هم می شود.

در کلینیک آریا با کمک متخصصین مجرب و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات ، برای کاشت ابرو از جدیدترین و موثرترین روش ها استفاده می شود تا بیماران از ابروهای پرپشت و زیبا برخوردار گردند و بهترین نتیجه را از عمل داشته باشند . متخصصین ما در مرکز کاشت موی ایران کاشت با توجه به چهره بیمار و مدل ابرو ها الگوی ابرو را طراحی می نمایند و طبق الگوی طراحی شده عمل کاشت مو انجام می شود .

مهارت و تجربه متخصصین ما در مرکز کاشت مو آربا کاشت این اطمینان را به شما می دهد که نتیجه عمل کاشت ابرو داشتن ابروهایی پرپشت با فرمی متناسب با صورتتان می باشد .

شما می توانید با ارسال عکس از ابروی خود با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب و متخصص کلینیک آریا بهره مند گردید.

نظر بدهید