مطالب

SUT تفاوت با FUT چیست؟

توسط مارس 5, 2018 بدون دیدگاه

کاشت مو به روش اس یو تی در کلینیک آریا زیر نظر برترین پرشک های  ایران انجام می شود با دسگاه میکروموتور2017

در روش (SUT) هیچ جراحی، بیهوشی، ترک اسکار، هیچ برش و بدون عوارض. ما می توانید، با، ماشین آلات تمام اتوماتیک تحت نظارت متخصصین مجرب، حذف مو و پیوند مو راتا ۱۴،۰۰۰ هزار واقعی، است که سه برابر بیشتر از روش های سنتی. همانطور که شما می توانید در بخش گالری عکس را ببینید. در روش جدید، شما در حال دیدن چگالی بسیار طبیعی و بسیار بالا در حال رشد، به طوری که هیچ کس قادر به تشخیص زنده است و پیوند مو کاشت شما نیست. مانند روش های سنتی کاشت مو (FIT) و (FUT) نیاز جلسات مکرر، ما را در زمان زمان پیوند مو بلند و خستگی هستند. و کاشت مو (FUT) را به. شاهد کاشت ۱۴،۰۰۰ موها در یک جلسه، همچنین باید توجه داشت این است که این روش بیشتر به روش روز در ایالات متحده و اروپا. از مزایای این روش طبیعی رشد خط، تیم مهندسی خود را با کاشت مو، چگالی بالا از مو در این راه، آن را در یک مو کاشته جلسه مشاهده پس از پیوند مو است که فقط یک سانتی متر است. همچنین در پیوند مو روش (SUT) Prty و از دست دادن فولیکول به صفر گرفته شده است. مو، تقویت رشد مو در ضمن شاهد یک تکنیک (SUT) شده است روش کاشت مو موفق ترین، اندازه تراکم مورد نیاز بوده است، توضیح داد: این مشاوره به بیماران با نرم افزار خاص داده شده است.

در حال حاضر ۹۹ درصد از گروه پیوند مو به علت عدم تجربه و عدم تخصص در این زمینه مزه اسناد Vndashtn دستگاه های پیشرفته و توسعه روش های جدید در ایران به عنوان سخت افزار نمی تواند انجام دهد. معمولا انجام تکنسین تجربی، و جراحی پیوند مو پزشکی فقط ناظر دارد. اما این تکنیک (SUT) به انجام روش توسط متخصصین پوست و مو مشاهده می شود. در مهندسی برای اولین بار، خط را بر فرد و یا همان (خط مو) و بعد از برداشت و پیوند آن با ماشین آلات تمام به طور خودکار را ببینید. که این رشد با کیفیت بالا و چگالی بالا از ۱۴۰۰۰ تار مو در یک جلسه در بیماران مبتلا به سرطان. رضایت از بیمار و فرد نزدیک به دنبال دارد. متاسفانه، حرفه ای بانک مو خود را، را تشکیل می دهند و انجام آن را دوباره بسیار دشوار است.

SUT تفاوت با FUT چیست؟

که سه برابر بیشتر از روش های سنتی است.همانطور که شما می توانید در بخش گالری عکس را ببینید. در روش جدید، شما در حال دیدن چگالی بسیار طبیعی و بسیار بالا در حال رشد، به طوری که هیچ کس قادر به تشخیص زنده است و پیوند مو کاشت شما نیست. دیگران، از جمله روش های سنتی (FUT) نیاز به جلسات مکرر، ما را در زمان زمان پیوند مو بلند و خستگی هستند. اجازه دهید. اجازه دهید.

همچنین لازم به ذکر است دانشگاه صنعتی شریف اکثر تا روش تاریخ روش  کاشت مو در ایالات متحده و اروپا است. از مزایای این روش طبیعی رشد خط، تیم مهندسی آن توسط کلینیک مو راهپیمایی، تراکم بالا از مو در این راه، آن را در یک مو جلسه مشاهده کاشته پس از روش پیوند مو نیز در پیوند مو (SUT) Prty و از دست دادن استفاده فولیکول به صفر گرفته شده است. مو، تقویت رشد مو در ضمن شاهد یک تکنیک (SUT) و میکرو-FIT موفق ترین روش کاشت مو که بیماران به صورت سرپایی و بدون درد و خونریزی برای رسیدن به حداکثر تراکم خود را.
تقریبا نیمی از مردان بالای ۵۰ سال مشکل Darnd.br از ریزش مو، با توجه به ۲۰۰۸ حدود ۲۵۰ هزار عمل جراحی پیوند مو در جهان انجام شده است. جراحی پیوند مو به عنوان یک درمان موثر برای این مشکل است.

تکنیک های (FUE (پیوند مو فولیکولی واحد استخراج یکی از پیشرفته ترین روش است. با کمک پانچ کوچک تیز مستقیم باعث قطع فولیکول فرد از پوست، مو انجام می شود بدون اسکار خطی را ترک کنند.
اسکار خطی به روش معمول، یعنی پیوند مو (FUT (فولیکولی واحد پیوند است. روش FUE یا FIT کمتر تهاجمی، بهبود سریع تر و بدون زخم آشکار است. عوارض جانبی مهم این درجه بالایی از فولیکول های مو برش و نیاز به تکنیک و مهارت جراح بالا که کاربرد آن مانع قابل قبول است.

نحوه کاشت مو به روش SUT

دانشگاه صنعتی شریف به عنوان یکی از بهترین روش های روش کاشت مو بدون نیاز به عمل جراحی و بیهوشی انجام می شود. در این روش، به جای برش زخم را ترک خواهد کرد و هیچ عوارض جانبی برای بیماران. مزایای اضافی از دانشگاه صنعتی شریف، با استفاده از ابزار خودکار که از طریق آن تا ۳ برابر از روش های قدیمی از مو کاشته می شود. به طوری که متخصص می تواند به ۱۴ هزار گرافیت تا در یک جلسه بر روی لینک مورد نظر. انتقال ریشه به طول ۱ سانتی متر است.

روش کاشت مو در دانشگاه صنعتی شریف، مو رشد می کند به طور طبیعی و با چگالی بالا کاشته شده است. این روش به طوری که دیگر قادر به تشخیص مو کاشته شده در بدن است. در حالی که درمان می کند جلسات مکرر نیاز به اندکی کاشته می شود. در قدیمی تر، جلسه پیوند مو به طول انجامید، که با بیمار و پزشک خستگی همراه بود اما این ایراد در روش SUT حذف شده اند.

نظر بدهید