مزوتراپی در حقیقت یک روش درمان ریزش مو می باشد اما باید بدانید بهتر است جلسات مزوتراپی را بعد از کاشت مو انجام دهید زیرا که قبل از آن تاثیر زیادی ندارد ، مشکلی که ممکن است بعد از کاشت مو پیش بیاد ریزش موهای قبلی سر می باشد برای درمان این مشکل می توانید از جلسات مزوتراپی استفاده کنید فراموش نکنید که مزوتراپی کارِ کاشت مو را انجام نمی دهد

 

مزوتراپی چیست

مزوتراپی مو یک روش درمانی است که از طریق تزریق داروها، ویتامین‌ها و عناصر غذایی به داخل پوست سر عمل می‌کند و به چند روش مختلف قابل اجرا است. داروهای تزریقی در روش مزوتراپی به وسیله یک سوزن کوچک در عمق یک میلی‌متری پوست سر (محل وجود فولیکول‌های مو) قرار داده می‌شود. این روش کاملاً بدون درد است. به این ترتیب بر تأثیر پوست سر به عنوان یک مانع در برابر رشد موها غلبه می‌شود و مقدار کافی از داروها و مواد تقویت کننده رشد مو دقیقاً در همان نقطه‌ای که لازم است، تأمین می‌شود. عمل مزوتراپی در حدود 40 دقیقه زمان می‌برد.

مزوتراپی رایگان

در کلینیک کاشت مو آریا بعد از انجام عمل کاشت مو بصورت رایگان چند جلسه مزوتراپی هم انجام می شود اینکار به تقویت موهای کاشته شده و موهای قبلی فرد بسیار کمک می کند

 

آیا رشد دوباره موها با مزوتراپی امکان پذیر است؟

سوالی که اغلب به دنبال جواب آن هستند این است که آیا با انجام مزوتراپی موهای ریخته شده برمیگردند یا خیر باید گفت که مزوتراپی به تقویت موها کمک می کند مثلا رشد آن ها را زیادتر کرده و به زخامت آنها کمک می کند اما مو های ریخته شده را قابل رشد نمی کنند.

برای اطلاع از اینکه شما به چند جلسه مزوتراپی احتیاج دارید با ما در تماس باشید

مزایای مزوتراپی

مزوتراپی از مزایا و فواید بسیار زیادی برخوردار است که باعث گسترش روزافزون استفاده از آن در سراسر دنیا شده است. برخی از مهم‌ترین مزایای مزوتراپی عبارت است از:

روشی کاملاً ایمن و بی‌خطر است.

عوارض جانبی از قبیل آلرژی و حساسیت‌های دارویی به دنبال ندارد.

نیازی به استفاده از بی‌حسی یا بیهوشی ندارد.

دوره بهبودی پس از عمل بسیار سریع است.

عملی کاملاً بدون درد و ناراحتی است.

نظر بدهید